info@proamuhendislik.com
+90 232 449 1606
+90 507 270 1847

Hakkımızda

Proa Mühendislik > Hakkımızda

En iyisiyiz..
Çünkü işimizi severek yapıyoruz.

1999 yılında kurulan Proa Mühendislik, ilk günden bugüne kadar önceliği müşteri memnuniyeti ve ileriye dönük hizmetler doğrultusunda bir misyon kabullenmiştir. Bu yıllar içerisinde ortaya çıkardığı bütün işler için her daim sonuç odaklı, kusursuz ve mükemmeliyetçiliğiyle siz müşterilerimize hizmet vermiştir. Gerek projelendirme işlemleri, gerek belgelendirme işlemleri gerekse bir danışman olarak sorumluluk bilincinde olan Proa Mühendislik, sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek hedefiyle yönetilmektedir.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

İşimize sadık ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmayı taahhüt ediyoruz.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibinde dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Hata Payını Minimuma Düşürmek

Projelendirme safhasında karşımıza çıkan bütün olumsuzluklarla baş ederek sonuç odaklı ve hatasız bir iş ortaya koymak

Zamandan Tasarruf Etmek

Planladığında ve organize olunduğunda; yarın için yapabileceklerimizin her zaman farkında ve hazır olmak

Bahaneye Değil Çözüme Odaklan

Sorun ne olursa olsun, doğabilecek her türlü problemde vakit kaybetmeden öncelikler için mücadele etmek

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikim ile müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip; bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmaktır.

İlke ve Değerlerimiz

Kaliteden feragat etmeme, müşteri odaklılık, etik değerlere uygun bir çalışma zihniyeti, yenilikçilik, takım çalışması ve sonuç odaklılık yarınlar için her zaman daha hazır olmaktır.

Çünkü her şeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Proa Mühendislik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.