info@proamuhendislik.com
+90 232 449 1606
+90 507 270 1847

Hidrolik Vinçli Kasa Tadilatları

Proa Mühendislik > Cases > Üst Yapı Tadilatları > Hidrolik Vinçli Kasa Tadilatları

Hidrolik Vinçli Kasa Tadilatları

Şantiyelerde alt ve üst yapı faaliyetlerinde, yükleme ve boşaltma işlerinde, oto kurtarma ve çekme işlerinde, kaldırma ve taşıma işlerinde hurdacılıkta v.b. işlerde farklı amaçlara uygun vinçlerdir. Seri hareket edebilmeleri, gerektiğinde yük taşıyabilmeleri bu tür vinçlerin tercih edilmelerinde en büyük etkendir.
Kaldırma işlemi yaparken vinç seçimi, başlı başına bilgi gerektiren bir konudur.
• Kaldırılacak yükü (boyutları ve ağırlığı) tanımak
• Çalışılacak mahalin fiziki koşullarını tanımak
• Çalışacak kaldırma aracının tüm özelliklerini (boyutu, ağırlığı, kaldırma sistemi, kaldırma kapasitesi, taşıma kapasitesi) bilmek, doğru seçim için şarttır.

Kamyon üstü vinçlerde; çeşitli çalışma koşullarına uygun imalatlar vardır. İşe uygun kamyon ve kaldırma gurubunun seçimi yapılmalıdır.

Katlanabilir bomlu araç üstü vinç:

Yük taşıma kapasitesi 5 ile 20 ton arasındadır. Katlanabilir vinç mekanizması açıldığında 5 metreden 15 metre yüksekliğe kadar yük kaldırabilir. Yan ayakları sayesinde kusursuz denge koruma kapasitesine sahiptir.

 

 

Teleskobik araç üstü vinç:

Yük taşıma kapasitesi 10 ton ile 60 ton arasındadır.10 metreden 25 metre yüksekliğe kadar ağırlık kaldırabilirler. Yan ayakları sayesinde kusursuz denge koruma kapasitesine sahiptir.

 

 

 

İnsan kaldırma platformlu araç üstü vinç:

Sepet platform türüne göre yük taşıma kapasitesi 200 kilo ile 1 ton arasında değişmektedir. 4,5 metreden 25 metre yüksekliğe kadar çıkabilir yapıları mevcuttur.

 

 

 

 

 

Müşterilerimiz Ne Diyor?